22 кліпмейкери змагатимуться за право зняти кліп для переможця «Голосу країни»

29.08.2016

Cтали відомі 22 півфіналісти пітчингу кліпів від 1+1 Production THE NEXT BIG THING-2016, у рамках якого 12 українських артистів погодились на експеримент: кліпи на їхні пісні знімали фанати.  Шорт-лист найкращих робіт був сформований за сукупністю набраних балів інтернет-голосування користувачів та голосування журі конкурсу.  Ознайомитись з шорт-листом можна на сайті проекту.  

Півфіналісти отримають рекомендації від членів журі та самих артистів і матимуть час на доопрацювання своїх робіт, котрі і будуть показані 30 вересня на фестивалі нового метру Де кіно. Тут буде обрано володаря Гран-прі, який зніматиме кліп для переможця «Голосу країни», та 1,2,3 місця.

«Для мене це не просто конкурс, а можливість зробити внесок у розвиток медіаіндустрії в Україні й надати майданчик для нових талантів. Кожен півфіналіст отримає фідбек і набір коментарів-інструментів від професіоналів ринку. Це обмін досвідом, знаннями, баченням. І це найцінніше для тих, хто хоче творчого зростання і досягнень», - зазначила голова журі, генеральний продюсер 1+1 Production Вікторія Лєзіна

Всього пітчинг кліпів зібрав близько 200 робіт, із яких більше 100 пройшли модерацію і були допущенні до оцінювання журі. 

«Приємно було бачити, що 80% із відібраних робіт - це ролики, в яких є творчий порив. Видно, що це не просто зроблено за принципом: «відправлю, а раптом хтось сприйме всерйоз». Інша справа, що не у всіх є навички і не всі вміють втілювати свої ідеї в життя. Що стосується музики, очевидно, що є артисти, яких молоді режисери більше розуміють, але є й ті, чия музика дуже складно перекладається на мову образів. Onuka і The Maneken, наприклад, близькі режисерам, які взяли участь у конкурсі, і під них дуже багато адекватних відеорядів. Показати музику Джамали, наприклад, набагато складніше. Від себе особисто скажу, я бачив серед роликів одну роботу, яка, на мій погляд, - абсолютно готовий кліп. Саме таке відео на пісню Onuka- Світанок я і очікував побачити, якби чекав виходу оригінального кліпу. Мені здається, це безумовний успіх цього відбору, тому що знайдена, як мінімум, одна людина, яка вміє на 100% адекватно бачити пісню. Це здорово», - прокоментував член журі, головний редактор Cultprostir.ua Ігор Панасов.

«Вибрати найкращих було дуже складно, тому що їх було не так багато, як хотілося б. Багато учасників захопилися технічними моментами і забули про те, що вони роблять саме кліп, а не показують свої навички відеомонтажу. Деяким не вистачало історії, яку потрібно розкрити і показати глядачеві, адже він не буде оцінювати те, як ви вмієте монтувати. Хоча, в цілому, рівень робіт досить високий. Бачу серед півфіналістів вірусні кліпи, котрі точно «зайдуть» серед інтернет-користувачів, які пошерять божевільну кількість разів. Є історії, які будуть хапати і показувати друзям», - зазначив член журі, прес-секретар VK Влад Леготкін.

Нагадаємо, фестиваль Де кіно пройде 30 версеня-1 жовтня на кіностудії FILM.UA за адресою вул. Закревського, 22. Вхід на фестиваль буде абсолютно безкоштовним. Також для комфорту відвідувачів від станції метро «Петрівка» кожні 30 хвилин курсуватимуть безкоштовні автобуси.

 

Деталі на сайті та на сторінці пітчингу у VK