До фіналу пітчнгу кліпів The Next Big Thing 2016 увійшло 22 роботи

26.08.2016

25 серпня були оголошені 22 фіналісти пітчингу кліпів The Next Big Thing 2016. Журі конкурсу відібрало кліпи, котрі, на їхню експертну думку, мають найбільший потенціал.

За умовами конкурсу до фіналу могли пройти до 30 робіт. Після виставлення оцінок експертне журі зібралося, щоб переглянути 40 кліпів, які набрали найбільші бали від журі та глядацького голосування. Під час обговорення робіт експерти вирішили допустити до фіналу 22 кліпи, котрі, на їхню думку, мають найбільший потенціал для доопрацювання та показу на фестивалі Де кіно.

Фінальні результати, представлені на сайті, обчислювались за ранговою системою відповідно до правил конкурсу (пункт 5.2.). Учасники були проранжовані від 30 до 1 як за сумою балів від журі, так і кількістю голосів від Інтернет-користувачів. Фінальний ранг кожного учасника вираховувався за сумою рангів помножених на коефіцієнт 0,7 (для рангу від експертного журі) і 0,3 (для рангу від глядацького голосування).

Підсумкові результати фіналістів можна проглянути у таблиці розрахунку підсумкової оцінки.

Нагадаємо, що усі 22 фіналісти отримають рекомендації від експертного журі та артистів і матимуть 10 днів, щоб покращити свої роботи.

Показ кліпів та оголошення переможців відбудеться на фестивалі «Де кіно», 30 вересня.