Прийом робіт на фестиваль Де кіно та пітчинг The Next Big Thing-2016 продовжено до 7 серпня

18.07.2016

Минулого тижня ми отримали величезну кількість прохань продовжити термін прийому робіт як на фестивальні номінації, так і на пітчинг The Next Big Thing-2016. Вирішили піти назустріч учасникам, дати ще часу на реалізацію ідей і продовжити прийом до 7 серпня.

 

Нагадаємо, на фестиваль Де кіно роботи прийматимуть у чотирьох номінаціях: трейлер до власного серіалу, вебізод, ремейк на відомий фільм та фільм на мобільний телефон. Тема фестивалю - «Я знаю країну, в якій живу». Фестиваль фокусується на коротких формах та бере орієнтацію на світові кіно- та технологічні тренди. Володар Гран-прі фестивалю отримає 50 тис. гривень.

 

Аби взяти участь у пітчингу кліпів The Next Big Thing 2016 необхідно зробити кілька простих кроків: обрати на сайті пісню із 12 запропонованих, зняти кліп і надіслати його на адресу проекту. Серед артистів, які чекають на талановиті роботи кліпмейкерів з народу: JamalaThe HardkissOnuka,Kozak SystemPianoбой, Друга ріка, The ManekenBahromaMonatikSunsay, ТНМК та PUR:PUR. The Next Big Thing-2016 проходить за підтримки 1+1 Production, а володар Гран-прі конкурсу зніме кліп для переможця «Голосу країни».

 

Фестиваль Де кіно пройде 23-24 вересня у Києві.

Деталі на сайті dekino.com.uadekino.com.ua/pitching. Також на слідкуйте за новинами пітчингу на офіційній сторінці у Вконтакті