Прийом робіт на пітчинг The Next Big Thing-2016 продовжено до 17 липня

24.06.2016

Ви просили – ми зробили. Прийом робіт на пітчинг кліпів The Next Big Thing-2016 продовжено до 17 липня. Організатори проводять пітчинг уже вшосте, але такої кількості прохань від учасників про продовження термінів прийому ще не отримували. Отже, час ще є, на носі сонячні вихідні – камеру в руки і побігли. І на цей раз не зволікати.

Нагадаємо, щоб взяти участь у пітчингу, необхідно зробити кілька простих кроків: обрати на сайті пісню із 12 запропонованих, зняти кліп і надіслати його на адресу проекту. Серед артистів, які чекають на талановиті роботи кліпмейкерів з народу: Jamala, The Hardkiss, Onuka, Kozak System, Pianoбой, Друга ріка, The Maneken, Bahroma, Monatik, Sunsay, ТНМК та PUR:PUR.

Кількість робіт від одного учасника не обмежується, але в одному кліпі має прозвучати тільки одна пісня і тільки один раз у такій формі, у якій вона завантажена на сайті проекту. 

Фінал проекту відбудеться на фестивалі Де кіно 23 вересня, а володар Гран-прі конкурсу зніме кліп для переможця «Голосу країни». Крім того, будуть визначені 1,2 та 3-тє місце. Усі переможці також отримають цінні призи. 

Офіційна сторінка пітчингу у Вконтакті: http://vk.com/tnbt2016