Kozak System, ТНМК, Monatik та PUR:PUR розповіли, якими хочуть бачити кліпи від фанатів

15.06.2016

Kozak System, Pianoбой, Monatik і PUR:PUR розповіли, які кліпи чекають від учасників унікального проекту The Next Big Thing-2016, за умовами якого кліп для 12 українських артистів може зняти кожен охочий. 

Феєрична JAMALA чекає кліпів на свою композицію «Подих», романтичний PIANOБОЙ залюбки перегляне відеороботи на безмежно ніжну композицію «Так добре з тобою», культові рокери з ДРУГОЇ РІКИ -  на пісню «Supernation», стильний THE MANEKEN – «The Recipe», запальні KOZAK SYSTEM з цікавістю подивляться як відчувають фанати їхню пісню на слова українського поета Юрка Іздрика «Basta», а загадкова ONUKA на пісню «Світанок».

 

«BASTA - це наш музичний експеримент. Кліп хотіли би бачити настроєвим та скоріше, художнім, а не «форматним», щоб завдяки образотворчим відеозасобам ця пісня заграла новими фарбами і швидше досягала до свідомості та сердець слухачів та глядачів. Бачимо його або артхаусним, можливо - із застосуванням хореографії або гри тіней, але цілком покладаємось в цьому питанні на майстерність майбутніх режисерів, які захочуть зняти кліп на нашу пісню», - говорять Kozak System.

 ONUKA особливих критеріїв до кліпу не називає.

 «Головне, щоб між відео та аудіо виникла гармонія», - зазначає вона.

Можуть радіти і фанати неймовірних THE HARDKISS – вони також беруть участь у проекті й чекають відео на пісню «Doctor Thomases». Резидент червоних доріжок MONATIK в очікуванні відеоробіт на пісню «Сейчас», вічно юний SUNSAY на композицію «Усе минає», мудрі ТНМК на глибоку композицію «Дзеркало», BAHROMA на чуттєву композицію «Друг», а вишукані PUR:PUR спеціально для конкурсу підготували нову композицію «Перламутр».

«Щодо того, яким би хотіли бачити кліп - нехай буде і просте, але породисте відео. Потрібні нові режисери для нового контенту. Україні – українське», - зазначають у ТНМК. 

PUR:PUR звертають увагу на художні засоби.

«Бачимо відео фантастичним, легким і прозорим. Ну і головне - чарівна кольорокорекція», - зазначають вони.

«Мені складно сказати, яким я хотів би його побачити, так як ця пісня вже екранізована! Те, як я і команда побачили її - ви можете подивитися на офіційному сайті або в Youtube. Але мені дуже цікаво як режисери відчують даний трек. Бажаю всім натхнення!», – зауважує Monatik. 

Послухати та завантажити пісні можна на сайті проекту: pitching.dekino.com.ua/artists/

Прийом робіт триває до 30 червня. Фінал проекту відбудеться 23 вересня у Києві на фестивалі «Де кіно», де на великому екрані будуть презентовані кліпи фіналістів і визначені переможці: володар Гран-прі, Перше, Друге та Третє місце, які отримають цінні призи. Проект проходить за підтримки 1+1 Production, тому володар Гран-прі конкурсу разом з командою професіоналів зніме кліп для переможця «Голосу країни-6».