The Next Big Thing-2016 оголошує старт прийому кліпів на відомі українські пісні

30.05.2016

30 травня у рамках фестивалю «Де кіно» стартував прийом робіт на музичний пітчинг The Next Big Thing-2016. 12 трендових українських артистів дали можливість кожному охочому відчути себе кліпмейкером і зняти відеоісторії на їхні пісні.

 

За умовами конкурсу до 30 червня на сайті можна буде обрати пісню із 12 запропонованих, зняти кліп і надіслати його на адресу проекту. Серед артистів, які надали свої пісні у рамках конкурсу: Jamala, The Hardkiss, Onuka, Kozak System, Pianoбой, Друга ріка, The Maneken, Bahroma, Monatik, Sunsay, ТНМК та PUR:PUR.

 The Next Big Thing-2016 пройде за підтримки 1+1 Production, а володар Гран-прі конкурсу зніме кліп для переможця «Голосу країни».

Із 1 по 8 липня на сайті пройде глядацьке голосування. Усі роботи також оцінять члени журі. За сумою голосів користувачів і балів журі буде сформовано шорт-лист із 30 півфіналістів, яких буде оголошено 21 липня.  Вони матимуть 10 днів, щоб покращити свій кліп. А рекомендації дадуть самі артисти.

Фінал The Next Big Thing-2016 відбудеться 23 вересня у Києві на фестивалі «Де кіно», де на великому екрані будуть презентовані допрацьовані кліпи фіналістів і будуть визначені переможці: володар Гран-прі, Перше, Друге та Третє місце.

Міжнародне журі конкурсу очолить генеральний продюсер 1+1 Production Вікторія Лєзіна. Також роботи судитимуть: співзасновник MOZGI Entertainment Ірина Горовая, шеф-редактор онлайн-платформи Cultprostir.ua Ігор Панасов, режисер Семен Горов, кінооператор Сергій Михальчук, прес-секретар VK в Україні Влад Леготкін та генеральний директор ELLO Валерій Сігал.

Кількість робіт від одного учасника не обмежується, але в одному кліпі має прозвучати тільки одна пісня і тільки один раз у такій формі, у якій вона завантажена на сайті проекту.

Протягом прийому робіт раз на тиждень автори пісень будуть ділитись враженнями від побаченого у відеоблогах. Кліпи учасників будуть обрані випадковим шляхом. Також пітчинг супроводжуватиме професійна частина: практичні майстер-класи, лекції, спеціальні покази.