Вікторія Лезіна

Генеральний продюсер «1+1 Продакшн»

Генеральний продюсер всіх проектів виробництва «1+1 продакшн», автор ідей. У 2014 здійснила реорганізацію, що підвищило ефективність підрозділу — більше 70% прем’єрного продукту вище планових показників вже у 2015. Під керівництвом Вікторії в «1+1 продакшн» здійснено запуск серіального виробництва з щорічним зростанням більше 50%, сформовано одну з кращих на ринку виробничих команд.
Володар незалежної телевізійної премії «Телетріумф» як Кращий продюсер великих розважальних шоу.

Ірина Горовая

Продюсер MOZGI Entertainment

2010-го року спільно з Олексієм Потапенко заснувала продюсерський центр «MOZGI Entertainment», до якого увійшли проекти «Потап і Настя», «Время и Стекло» і «Mozgi». Пізніше вони створили студію звукозапису «MOZGI/FOXX Studios» і команду з відеовиробництва «MOZGI Production». 2016-гт разом з Максимом Радуцьким і Олексієм Потапенко відкрили «MOZGI bar&shop». На сьогоднішній день «MOZGI Entertainment» в особі Ірини Горовий і Олексія Потапенка є володарями премій M1 Music Awards як «Кращий продюсер» і Yuna за «Кращий менеджмент артиста».

Семен Горов

Режисер

Семен запровадив в Україні зйомку новорічних мюзиклів. Під його егідою вийшли «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Попелюшка» та інші. Арсенал його робіт налічує понад 300 кліпів для багатьох відомих українських та зарубіжних виконавців. Також був режисером Київського театру російської драми ім. Лесі Українки, Театру Драми та Комедії на Лівому березі та Театру «Браво». Виступив режисером-постановником програми «Зірка+Зірка», а також режисером комедійного серіалу «Останній москаль» на каналі 1+1 та інших.

Сергій Михальчук

Кінооператор

Чотири з восьми фільмів, що Україна подавала на «Оскар», знімав Сергій Михальчук. Минулоріч за видатний внесок у мистецтво отримав «Срібного ведмедя» Берлінського кінофестивалю.
Заслужений діяч мистецтв України. Окрім більше ніж 10 художніх фільм, серед яких і «Поводир», у доробку Сергія операторські роботи над  документальними та телефільмами, відеокліпами,  рекламними роликами.

Влад Леготкін

Прес-секретар VK в Україні

Із 2012-го року керує комунікаціями та публічно представляє команду VK в Україні. Координує в Києві роботу соціальної мережі у сферах маркетингу, зв’язків із медіа та громадськістю, партнерських відносин з компаніями і організаціями та взаємодії з органами державної влади. Має досвід роботи в рекламній агенції та в якості головного редактора онлайн-видання про соціальні медіа. Освіту здобував за фахом журналіста.

Ігор Панасов

Шеф-редактор онлайн-платформи Cultprostir.ua

У минулому – редактор журналу «Esquire Україна», оглядач журналу «Фокус», порталів liga.net, open.ua. Творець проекту kefeer.com.ua («Крутий ефір»). Автор книги «Енциклопедія оман. Наші зірки» (2004), чотирнадцяти випусків із серії «Улюблене кіно» (радянська кінокласика у форматі «книга + DVD»), близько 500 інтерв’ю, сотень репортажів і тисяч музичних рецензій. Лауреат журналістського конкурсу "Текст-2015" - 1 місце у номінація "Есе". 

Валерій Сігал

Засновник і генеральний директор ELLO TV

Американський підприємець, засновник компанії Symbolic Entertainment, творець музичного відеоканалу ELLO TV, який є найвідвідуванішим музичним Інтернет-каналом на пострадянському просторі. Входить в ТОП-20 найпопулярніших відеоканалів в категорії «YouTube-Музика», має понад два мільйони передплатників.